Szanowni Państwo,

Jest Nam niezmiernie miło zaprosić Państwa na Zlot Stowarzyszenia SIMS który odbędzie się w Hotelu IBIS w Łodzi w dniach 24-26 marca 2017 roku. 

W ramach spotkania przewidujemy wystąpienia panelowe oraz dyskusję nt. działalności Stowarzyszenia. O godzinie 13:00 planowana jest przerwa lunchowa. Zakończenie obrad o 15:00. Sobotni wieczór planujemy na „nieformalne spotkania SIMSowe”, prawdopodobnie będzie to OFF w centrum Łodzi. Szczegółowa agenda zostanie rozesłana do Państwa najpóźniej do 17 marca.

Prosimy, aby Państwo najpóźniej do 3 marca potwierdzili swoją obecność i wysłali do hotelu potwierdzenie rezerwacji noclegów poprzez wypełnienie załącznika do rezerwacji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  z kopią rezerwacji do Joanny Krupy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), która organizuje wydarzenie. Jest to niezbędne abyśmy mogli zorganizować w sobotę lunch (hotel potrzebuje znać liczbę uczestników). Zjazd Stowarzyszenia będzie oficjalnym wydarzeniem więc mogą Państwo wyjazd rozliczyć jako służbową delegację z Państwa jednostki. Późniejsza rezerwacja hotelu możliwa będzie przez komercyjne portale (np. Booking, trivago, hotels) lub bezpośrednio w hotelu ale nie możemy zagwarantować dostępności pokoi, ceny oraz sobotniego lunchu.

Ceny pokoi przedstawiają się następująco:

-  155 PLN / POKÓJ 1 OSOBOWY ZE ŚNIADANIEM/DOBA
-  180 PLN / POKÓJ 2 OSOBOWY ZE ŚNIADANIEM/DOBA.

Lunch w sobotę jest płatny w wysokości 39zł/os i na fakturze będzie występował jako „usługa gastronomiczna”. 

Dane kontaktowe hotelu:
Hotel Ibis Łódź, al. Piłsudskiego 11, 90-368 Łódź
Tel: +48 42/ 638 67 67
Fax: +48 42/ 638 67 77
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Osoby kontaktowe w sprawie pytań dotyczących Zlotu:
Tomek – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Asia – Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  

Serdecznie zapraszamy

FORMULARZ REJESTRACJI